version française
deutsche Version

"Mazurska Dacza" - Oferta wynajmu

Domy wynajmowane są przez cały rok. Energia elektryczna, ogrzewanie, pościel i ręczniki są w cenie pobytu. W sezonie wynajmujemy domy co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem (od soboty do soboty, oraz weekend). Przy pobycie dłuższym niż dwa tygodnie - możliwość negocjowania cen.

Dom nr. 1

Dom położony jest we wsi Mołdzie. Działka na której się mieści ma powierzchnię 30 arów, jest ogrodzona, z dojściem do jeziora i prywatną plażą oraz pomostem z którego można łowić ryby.

Dom murowany 150m² z tarasem, grill murowany, hamak, łódka, stół i krzesła na taras. Pokój wypoczynkowy w pełni wyposażony, tv oraz duży stół z sześcioma krzesłami, kuchnia (stół, lodówka, kuchenka elektryczna i meble kuchenne).

Dwie sypialnie z łóżkami dwuosobowymi, jedna sypialnia z łóżkiem piętrowym oraz kanapa rozkładana dwuosobowa. Łazienka z wanna i WC na pietrze oraz WC, zlew i pralka na parterze.

Dom nr. 2

Dom położony jest we wsi Mołdzie. Jego powierzchnia to 110m² razem z garażem - posiada centralne ogrzewanie i alarm. Działka 36 arów jest całkowicie ogrodzona. Dodatkowo na działce znajduje się mała plaża i rybny staw o powierzchni 12 000m².

Pokoj wypoczynkowy w pełni wyposażony - meble kuchenne, kuchenka elektryczna, lodówka, tv, pralka, na parterze prysznic z WC na pietrze WC i umywalka. Jedna sypialnia z łóżkiem na dwie osoby, sypialnia druga posiada łóżko piętrowe oraz kanapę dwu-osobową. Dodatkowo na parterze znajduje się kanapa dwu-osobowa.

Taras z widokiem na staw. Do dyspozycji meble ogrodowe, oraz grill przenośny, miejsce na ognisko ze stołem.